fbpx
Skip to content

Kinevo

Lõime Eesti makrameekuntsnikule Kinevo-le tegevusvaldkonnale vastava stiiliga visuaalse identiteedi. Disainisime ja arendasime kasutajasõbraliku ning minimalistliku e-poe, kus on rõhku pandud kvaliteetsetele tootepiltidele. Lisaks oleme Kinevo-le disaininud turundusmaterjale ja loonud sotsiaalmeedia sisu.

Meie roll

  • CVI loomine
  • Kodulehe ja e-poe disain
  • Veebiarendus
  • Turundusmaterjalide disain
  • Tootefotod
  • Sotsiaalmeedia haldus

Millega Kinevo tegeleb?

Kinevo on Eesti makrameekuntsnik, kes valmistab loodussõbralike käsitöö kodukaunistusi ja erilisi ehteid. Kinevo meistriteoste hulka kuuluvad näiteks kaelaketid, jalaketid, lutiketid, aksessuaarid, võtmehoidjad, seinaehted ja lillehoidjad.

Saage tuttavaks Kinevo loojaga – Killega.

“Olen makrameega tegelenud praeguseks umbes 2,5 aastat. Kuidas ma selleni jõudsin?

Minu makramee teekond algas tegelikult üldse sojavahaküünalde valmistamisega. Tavalised klaasanumas küünlad tundusid mulle kuidagi liiga tavapärased ning otsisin ideid, kuidas neid erilisemaks muuta- Pinterestis ringi vaadates püüdis mu pilku punutis, mis oli klaasanuma ümber tehtud. Väga kaua ma enam ei mõelnudki- jooksin poodi nööri järgi, võtsin Youtube õpetused lahti ning pusisin tunde. Esimesed punutised ei tulnud küll kõige kenamad aga mida aeg edasi, seda ilusamad need tulid.

Üks asi viis teiseni ja küünlaklaasi ümbriste punumisel hakkasin kõrvalt proovima ka tassialuste punumist. Sealt edasi valmisid esimesed seinaehted, lillehoidjad ja võtmehoidjad. Mäletan nii hästi, kui alustasin küünlaklaaside punumisega ja üks mu sõbrannadest saatis mulle makramee seinaehtest pildi ja ütles, et näe, varsti punud juba selliseid kaunistusi. Too hetk ma ainult naersin selle peale, sest seinaehete punumine tundus kuidagi liiga ebareaalne minu jaoks- aga siin ma olen.

Minu jaoks on looduse hoidmine väga tähtis, seega enamus Kinevo tooteid on valminud 100% taaskasutatud puuvillast.”

Vaata lähemalt:www.kinevo.ee

Kommenteerimine on suletud.