fbpx
Skip to content

Hipodroomi Kvartal

Hoolitsesime EKE AS kinnisvara uusarenduse Hipodroomi Kvartali brändingu, veebidisaini ja -arenduse eest. Hipodroomi Kvartal on suurejooneline elamu- ja ärikvartal Tallinnas, mille esimesteks ankurüürnikeks on oma valdkonnas juhtivad ettevõtted Eestis, kelleks on Swedbank ja Elisa.

Lõime Hipodroomi Kvartalile visuaalse identiteedi: disainisime brändi logo, kujundasime sümbolid, illustratsioonid ja muud visuaalid, valisime tähenduslikud värvid, kirjutasime brändile loo ja sõnumid. Lisaks tegime UX ja UI veebidisaini ning arendasime valmis veebilehe.

Meie roll

  • Bränding
  • UX & UI disain
  • Veebiarendus
  • Turundus

Brändi visuaalne identiteet (CVI)

Hipodroomi Kvartali brändi visuaalne identiteet on loodud eesmärgiga kanda edasi kogu brändi olemust ja selle pakutavaid väärtusi.

Hipodroomi Kvartal on ümbruskonnale oluline kohtumispaik, mis kannab endas läbi ajaloo edasi meelelahutust pakkuvat miljööd ning looduse lähedust linnakeskkonnas.

Logo sümbolina on kujutatud väravapaviljoni, mis on Hipodroomi Kvartali promenaadi sissejuhatuseks ja mille vorm on inspireeritud Tallinna Hipodroomi ajaloolisest väravahoonest. Värav avab uksed kogu Hipodroomi Kvartalile ja samas ka uutele võimalustele.

Hipodroomi Kvartali värvid on valitud brändi esindama vastavalt nende tähendustele: Pronks värv sümboliseerib maalähedust, kasvu ja tugevust. Valge ja helehall värv kujutavad värskust, valgust, lihtsust ja uusi algusi. Tumesinine värv esindab usaldusväärsust, rahu ja intelligentsust.

Veebidisain ja arendus

Hipodroomi Kvartali veebilehe kujundus on inspireeritud kogu uusarenduse iseloomust, mis on innovaatiline, moodne ja tulevikku vaatav. Vastavalt sellele on kodulehe sisu, detailid ja elemendid hoolikalt disainitud.

Selleks, et Hipodroomi Kvartali võimalusi veebis selgelt inimestele edasi anda kujundasime vastavad illustratsioonid ja tegime lehele interaktiivse teekonna läbi Hipodroomi Kvartali.

Hipodroomi Kvartali veeb on kujundatud rätseplahendusena. Kirjutasime koodi, mis meeldib otsingumootoritele ja tagab veebilehe hea kestva tehnilise tervise.

Mine lehele:www.hipodroomi.eke.ee

Kommenteerimine on suletud.